Paykasa ile Alışveriş

PayKwik

PayKasa

Paykasa ile Alışveriş

Posted By Paykafe Kart Satışı ve Bozdurma

Paykasa

Paykasa Kart ile internet üzerinden alışveriş alışkanlığınız artık daha rahat olacak. 16 Haneden oluşan paykasa pin kart çıktığından bugüne çok kısa sürede populerite kazandı ve çok geniş kullanım alanına sahip oldu. Artık bir internet mağazasına girdiğinizde para yatırma seçeneklerinde paykasa görebiliyorsunuz. Paykasa sunmuş olduğu kişisel bilgi gizliliği politikası ile bilgilerinizi güvende tutuyor. Sahip olduğu tek kullanımlık yapısı ise sadece alışveriş yapacağınız miktar kadar kart alarak limit üstü kullanım sorunlarının önüne geçiyor.

Paykasa kart hem kişisel bilgileriniz için gizlilik getiriyor, hem de limit üstü alışveriş yapılmasının önüne geçiyor. Sadece havale yaparak 1-2 dakika içerisinde pin kodunuzu alıyor ve alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz.

Firmamız Genel Merkez onaylı Paykasa bayileri listesinde olup, güvenle Paykasa Satın alabilmenizi sağlayan tecrübeli müşteri danışmanları ile çalışmaktadır. Gönül rahatlığı ile havalenizi yapabilir ve hemen kartınızı alabilirsiniz.

Tagged , , , ,

Written by Paykafe Kart Satışı ve Bozdurma

Comments are closed.

Whatsapp üzerinden AstroPay Almak için tıklayın

WhatsApp ile Yaz